Структура и контакти

    • Айтен Салим

      Директор

      0331 / 20 248

      418

      • Георги Ангелов

        Началник отдел

        0331 / 20-312

        402

        Величко Праматаров

        Главен експерт

        20-312

        402

        Биляна Малинова

        Главен експерт

        20-283

        415

        Мирослава Тошева

        Главен експерт

        20-283

        415

        Елена Трифонова

        Старши експерт

        20-334

        609

        Красимира Димитрова

        Младши експерт

        20-312

        402

      • Пенка Савова Кисова

        Началник отдел

        0331/ 20-228

        608

        Ангел Христов

        Финансов контрольор

        20-290

        408

        Ванелина Арнаудова

        Финансов контрольор

        20-290

        408

        Маргарита Узунова

        Старши юрисконсулт

        20-304

        412

        Диана Желязова

        Старши юрисконсулт

        20-277

        419

        Елена Цветанова

        Старши юрисконсулт

        20-304

        412

        Росица Такшарова - Пейчинова

        Старши юрисконсулт

        20-277

        419

        Мариана Петрова

        Старши юрисконсулт

        20-277

        419

        Диана Господинова

        Старши юрисконсулт

        20-283

        415

    • Мария Власева-Палатева

      Директор

      20-271 / 6-21-40

      302

      • Иванка Гуглева

        Началник отдел

        20-343 / 6-40-68

        511

        Ива Гогова

        Главен експерт

        20-343

        511

        Зорница Мандалиева

        Главен експерт

        20-343

        511

        Христина Митова

        Старши експерт

        20-343

        511

      • Нели Ангелова-Байчарова

        Началник отдел

        20-235

        505A

        • Петя Ковачева

          Началник сектор

          20-235

          505A

          Елена Синапова

          Главен инспектор

          20-351 / 6-00-03

          507

          Фатме Ибрямова

          Главен инспектор

          20-351

          507

          Фанка Балджиева

          Главен инспектор

          20-349 / 6-00-12

          508

          Благовест Колев

          Старши инспектор

          20-351

          507

          Румяна Иванова

          Старши инспектор

          20-349 / 6-00-12

          508

          Селма Мустафа

          Старши инспектор

          20-349 / 6-00-12

          508

          Цветомира Георгиева

          Инспектор

          20-235

          505A

        • Георги Кръстев

          Началник сектор

          20-345 / 6-00-00

          510А

          Анастасия Ставилова

          Счетоводител

          20-324 /6-27-32

          510

          Яна Стефанова

          Счетоводител

          20-324 / 6-00-10

          510

          Сийка Киркова

          Главен специалист

          20-235

          505A

          Сийка Караджова

          Изпълнител-касиер

          20-281

          ИЦ

          Снежана Георгиева

          Изпълнител-касиер

          20-286

          ИЦ

          Теодора Тотева

          Изпълнител-касиер

          20-219

          ИЦ

      • Васил Митов

        Началник отдел

        0331 / 20-347

        509

        Венета Тодорова

        Старши счетоводител

        20-337

        514

        Айтен Насуф

        Старши счетоводител

        20-326

        513

        Верка Томова

        Старши счетоводител

        20-328

        512

        Росица Калоферова

        Старши счетоводител

        20-326

        513

        Илина Христозова

        Старши счетоводител

        20-337

        514

        Семиха Юнузова

        Счетоводител

        20-324

        510

        Марияна Ботева

        Изпълнител-касиер

        20-339

        515

    • Елка Карагьозова

      Директор

      0331 / 20 250

      302

      Гергана Ангелова

      Главен експерт

      20-332

      417

      Яна Стоева

      Старши експерт ОбС

      20-245; т./факс 6-51-56

      309

      Моника Атанасова

      Младши експерт ОбС

      20-272; т./факс 6-91-85

      602

      Лилия Каймакова

      Специалист ОбС

      20-272

      602

      • Лидия Кръстева

        Началник отдел

        20-226 / 6-40-62

        203

        Красимира Икономова

        Старши експерт

        20-320

        202

        Фанка Точева

        Старши експерт

        20-242

        202

        Латинка Янева

        Главен специалист

        20-320

        202

        Ирина Пейчева

        Главен специалист

        20-242

        202

        Медиха Кадирова

        Младши експерт - кв. Д. Воден

        4-92-24

        Вилислава Христодорова

        Главен специалист - кв. Д. Воден

        4-92-24

        Мария Будева

        Старши специалист

        Ваня Делева

        Старши експерт - кв. Горни Воден

        4-93-25

        Али Алиев

        Специалист с. Бор

        Михаела Камбарова

        Старши специалист с. Лясково

        03345/ 2222

      • Лидия Янакиева

        Началник отдел

        20-252 / 6-40-66

        504

        Христина Дичева

        Главен експерт

        20-252

        504

        Величка Ангелова

        Главен експерт

        20-252

        504

        Несрин Миман

        Младши експерт

        20-243

        421

        Милка Казанова

        Главен специалист

        20-330

        311

        Мариела Чалъкова

        Главен специалист

        20-297

        ИЦ

        Екатерина Цанкова

        Главен специалист

        20-336

        ИЦ

        Атанаска Димитрова

        Главен специалист

        20-215

        ИЦ

        Александра Бакларева

        Младши специалист

        20-214

        ИЦ

        Симона Кавалджиева

        Младши специалист

        20-275

        ИЦ

        Елена Санданска

        Младши специалист

        20-275

        ИЦ

        Атанас Симеонов

        Старши специалист

        20-360

        102

        Венелин Добрев

        Изпълнител-Домакин

        20-233 / 6-73-46

        102

        Васил Кръстев

        Изпълнител-Портиер

        20-222

    • Величка Стойчева

      Директор

      0331 / 6-91-93

      519

      Мария Димитрова

      Главен експерт

      20-261

      520

      Иванка Даракчиева

      Главен експерт

      20-321

      607

      София Бечева

      Главен експерт

      20-341

      516

      Даниела Костова

      Главен експерт

      20-313 / 6-21-61

      505Б

      Георги Златев

      Главен експерт

      20-341

      516

      Мария Ташева

      Главен експерт

      20-263

      521

      Божидар Носиков

      Секретар МКБППМН

      6-42-63

      Мина Тръмбева

      Старши експерт

      20-294

      411

      Венелина Алексиева

      Младши експерт

      20-216

      511А

      Мария Табакова

      Главен специалист

      20-263

      521

      Боряна Петрова

      Главен специалист

      20-240

      606

      Ели Найденова

      Младши специалист

      20-321

      607

    • Ваня Костадинова

      Директор

      0331 / 2-50-05

      506

      • Надя Иванова

        Началник отдел

        20-221 / 6-42-55

        501

        Мария Щерева

        Главен експерт

        20-335

        502

        Милена Ангелова

        Главен експерт

        20-335

        502

        Даниела Зидарова

        Главен експерт

        20-234

        209

        Емилия Костадинова

        Главен експерт

        2-50-65

        518

        Нина Демирева-Иванова

        Главен експерт

        2-50-65

        518

        Ташкадън Узунова

        Младши експерт

        20-335

        502

        Даниела Лулчева

        Младши специалист

        20-267

        401

        Мариана Николова

        Младши специалист

        2-50-65

        518

        Екатерина Арабаджиева

        Главен специалист

        20-236

        303

        Димитринка Янкова

        Младши специалист

        20-334

        609

      • Александър Бебев

        Началник отдел

        20-289

        405

        Сейдула Нешадов

        Младши експерт

        20-289

        405

        Стефан Кафалов

        Главен специалист

        20-234

        209

        Йордан Божков

        Изпълнител-Шофьор

        20-244

        101

        Евгени Тачев

        Изпълнител-Шофьор

        20-244

        101

        Емил Петров

        Изпълнител-Шофьор

        20-244

        101

        Янко Здравчев

        Изпълнител-Шофьор

        20-244

        101

    • Атанас Тошев

      Директор

      0331 / 20 238

      420

      Мая Василева

      Главен експерт

      20-280 / 6-73-38

      410А

      Ламбри Мандалиев

      Главен експерт

      20-289

      405

      Димитър Анастасов

      Главен експерт

      20-232 / 6-27-30

      604

      Мелят Алимолла

      Главен експерт

      20-270

      414

      Гергана Иванова

      Главен експерт

      20-294

      411

      Гюлджан Парафит

      Главен експерт

      20-270

      414

      Анна Колева

      Главен експерт

      20-308

      410

      Екатерина Ковачева

      Старши експерт

      20-293

      404

      Дора Младенова

      Главен инспектор

      20-328

      512

      Васка Юнакова

      Главен специалист

      20-294

      411

      Бистра Тодорова

      Главен специалист

      20-285

      413

      Валентина Цветкова

      Главен специалист

      20-285

      413

      Красимира Михайлова

      Главен специалист

      20-310

      406

      Соня Назърова

      Главен специалист

      20-224

      412

      Иванка Чохлева

      Главен специалист

      20-308

      410

      Людмил Калудов

      Главен специалист

      20-294

      411

      Светослав Михайлов

      Старши специалист

      20-318

      407

      Петър Стоянов

      Специалист

      20-308

      410

      Катя Калдиева

      Младши специалист

      20-293

      404

  • Красимира Борисова

    Старши вътрешен одитор

    0331 / 20-311; 0331 / 6-21-63

    403

    Вилиана Пелева

    Старши вътрешен одитор

    0331 / 20-311; 0331 / 6-21-63

    403

    • Ели Корбетова

      Кметски наместник

      03325/ 2600

      li_kor@abv.bg

    • Веско Желев

      Кметски наместник

      03325/ 2321

    • Рафет Мухтаров

      Кметски наместник

      03344/ 389

    • Илия Славов

      Кметски наместник

      03320/ 2221

  • Дежурни по сигурността

    0331 /20-274; 0331/ 6-22-33; 0331 / 6-78-45

ОПОС
ОПАК
Администрация онлайн
Музеи на града
ЕС
ЕСФ