Структура и контакти

  • Атанаска Маркова

    Младши експерт

    20-216

    511Б

    Симона Кавалджиева

    Главен специалист

    20-245

    308

  • Красимира Борисова

    Ръководител на звено вътрешен одит

    0331 / 20-311; 0331 / 6-21-63

    403

    Вилиана Пелева

    Вътрешен одитор

    0331 / 20-311; 0331 / 6-21-63

    403

    • Айтен Салим

      Директор

      0331 / 20 248

      418

      • -

        Началник отдел

        504

        Христина Дичева

        Главен експерт

        20-252

        504

        Величка Ангелова

        Главен експерт

        20-252

        504

        Красимира Икономова

        Старши експерт

        20-320

        202

        Ваня Делева

        Старши експерт - кв. Горни Воден

        4-93-25

        Петя Михайлова Радева-Бришимова

        Старши експерт

        20-242

        202

        Медиха Кадирова

        Младши експерт - кв. Д. Воден

        4-92-24

        Несрин Миман

        Младши експерт

        20-243

        421

        Атанаска Димитрова

        Главен специалист

        20-215

        ИЦ

        Милка Казанова

        Главен специалист

        20-330

        311

        Латинка Янева

        Главен специалист

        20-320

        202

        Вилислава Христодорова

        Главен специалист - кв. Д. Воден

        4-92-24

        Ирина Пейчева

        Главен специалист

        20-242

        202

        Екатерина Цанкова

        Главен специалист

        20-336

        ИЦ

        Мария Будева

        Старши специалист

        Михаела Камбарова

        Старши специалист с. Лясково

        03345/ 2222

        Венелин Добрев

        Изпълнител-Домакин

        20-233 / 6-73-46

        102

        Али Алиев

        Специалист с. Бор

        Елена Санданска

        Младши специалист

        20-275

        ИЦ

        Даниела Казанова

        младши специалист

        20-275

        ИЦ

        Атанас Симеонов

        Работник- поддръжка

        20-360

        102

        Васил Кръстев

        Изпълнител-Портиер

        20-222

      • Маргарита Узунова

        Началник отдел

        20-304

        412

        Пенка Савова Кисова

        Главен юрисконсулт

        -

        -

        Диана Господинова

        Главен експерт

        20-283

        415

        Мирослава Тошева

        Главен експерт

        20-283

        415

        Диана Желязова

        Старши юрисконсулт

        20-277

        419

        Елена Цветанова

        Старши юрисконсулт

        20-304

        412

        Росица Такшарова - Пейчинова

        Старши юрисконсулт

        20-277

        419

        Мариана Марчева

        Старши юрисконсулт

        20-277

        419

      • Моника Атанасова

        Младши експерт ОбС

        20-272; т./факс 6-91-85

        602

        Лилия Каймакова

        Специалист ОбС

        20-272

        602

    • Мария Власева-Палатева

      Директор

      20-271 / 6-21-40

      301

      Ангел Христов

      Финансов контрольор

      20-290

      408

      -

      Финансов контрольор

      20-290

      408

      • Иванка Гуглева

        Началник отдел

        20-343 / 6-40-68

        511

        Ива Гогова

        Главен експерт

        20-343

        511

        Зорница Мандалиева

        Главен експерт

        20-343

        511

        Христина Митова

        Главен експерт

        20-343

        511

        Гергана Ангелова

        Главен експерт

        20-332

        417

        Гергана Янкова

        Главен специалист

        20-332

        417

      • Васил Митов

        Началник отдел

        0331 / 20-347

        509

        Венета Тодорова

        Старши счетоводител

        20-337

        514

        Илина Христозова

        Старши счетоводител

        20-337

        514

        Семиха Юнузова

        Старши счетоводител

        20-324

        510

        Росица Калоферова

        Старши счетоводител

        20-326

        513

        Верка Томова

        Старши счетоводител

        20-328

        512

        Айтен Насуф

        Старши счетоводител

        20-326

        513

        Марияна Ботева

        Изпълнител-касиер

        20-339

        515

      • Нели Ангелова-Байчарова

        Началник отдел

        20-235

        505A

        Петя Ковачева

        Главен експерт

        20-235

        505A

        Елена Синапова

        Главен инспектор

        20-351 / 6-00-03

        507

        Фатме Ибрямова

        Главен инспектор

        20-351

        507

        Фанка Балджиева

        Главен инспектор

        20-349 / 6-00-12

        508

        Селма Мустафа

        Старши инспектор

        20-349 / 6-00-12

        508

        Румяна Иванова

        Старши инспектор

        20-349 / 6-00-12

        508

        Златка Димова

        Старши инспектор

        20-351

        507

        Сийка Киркова

        Главен специалист

        20-235

        505A

        Даниела Лулчева

        инспектор

        20-267

        401

        Анастасия Ставилова

        Старши счетоводител

        20-324 /6-27-32

        510

        Яна Стефанова

        Старши счетоводител

        20-324 / 6-00-10

        510

        Теодора Тотева

        Изпълнител-касиер

        20-219

        ИЦ

        Димка Димитрова

        Изпълнител- касиер

        20-297

        ИЦ

        Сийка Караджова

        Изпълнител-касиер

        20-281

        ИЦ

        Снежана Георгиева

        Изпълнител-касиер

        20-286

        ИЦ

    • -

      Директор дирекция

      20-308

      410

      Димитър Желязков

      Главен експерт "Управление на кризи, сигурност и ОМП"

      20-293

      404

      • Мая Василева

        Началник отдел

        20-280 / 6-73-38

        410А

        Гергана Иванова-Драганова

        Главен експерт

        20-294

        411

        Екатерина Ковачева

        Старши експерт

        20-293

        404

        Христо Гугуланов

        Младши експерт

        20-285

        413

        Васка Юнакова

        Главен специалист

        20-294

        411

        Людмил Калудов

        Главен специалист

        20-294

        411

        Валентина Цветкова

        Главен специалист

        20-285

        413

        Соня Назърова

        Главен специалист

        20-224

        412

      • Атанас Тошев

        Началник отдел

        0331 / 20 238

        420

        Анна Колева

        Главен експерт

        20-308

        410

        Биляна Малинова

        Главен експерт

        20-283

        415

        Мина Тръмбева

        Старши експерт

        20-294

        411

        Величка Христозова

        Главен специалист

        20-308

        410

        Красимира Михайлова

        Главен специалист

        20-310

        406

        Светослав Михайлов

        Главен специалист

        20-318

        407

      • Надя Иванова

        Началник отдел

        20-221 / 6-42-55

        501

        Мария Щерева

        Главен експерт

        20-335

        502

        Емилия Костадинова

        Главен експерт

        2-50-65

        518

        Милена Ангелова

        Главен експерт

        20-335

        502

        Нина Демирева-Иванова

        Главен експерт

        2-50-65

        518

        Даниела Зидарова

        Главен експерт

        20-234

        209

        Ламбри Мандалиев

        Главен експерт

        20-289

        405

        Ташкадън Узунова

        Младши експерт

        20-335

        502

        Димитринка Янкова

        Младши специалист

        20-334

        609

      • Дора Младенова

        Началник отдел

        20-328

        512

        Мелят Алимолла

        Главен експерт

        20-270

        414

        Гюлджан Парафит

        Главен експерт

        20-270

        414

        Кети Ицова

        Старши инспектор

        20-270

        414

        Елена Янкова

        Старши инспектор

        20-270

        414

        Мариана Николова

        Младши специалист

        2-50-65

        518

      • Александър Бебев

        Началник отдел

        20-289

        405

        Сейдула Нешадов

        Младши експерт

        20-289

        405

        -

        инспектор

        20-244

        101

        Стефан Кафалов

        Главен специалист

        20-234

        209

        Йордан Божков

        Изпълнител-Шофьор

        20-244

        101

        Евгени Тачев

        Изпълнител-Шофьор

        20-244

        101

        Георги Точев

        Изпълнител-снабдител

        20-244

        101

    • -

      Директор

      0331 / 6-91-93

      519

      Божидар Носиков

      Секретар МКБППМН

      6-42-63

      • Георги Ангелов

        Началник отдел

        20-312

        402

        Величко Праматаров

        Главен експерт

        20-312

        402

        Елена Трифонова

        Старши експерт

        20-334

        609

        Красимира Димитрова

        Старши експерт

        20-312

        402

        Галя Златанова

        Младши експерт

        20-236

        304

        Боряна Петрова

        Главен специалист

        20-240

        606

        Фанка Шейтанова

        Специалист

        20-267

        401

      • Даниела Костова

        Началник отдел

        20-313 / 6-21-61

        505Б

        Мария Димитрова

        Главен експерт

        20-261

        520

        Мария Ташева

        Главен експерт

        20-263

        521

        Иванка Даракчиева

        Главен експерт

        20-321

        607

        Георги Златев

        Главен експерт

        20-341

        516

        София Бечева

        Главен експерт

        20-341

        516

        Георги Чернаев

        Главен експерт

        20-290

        408

        Елена Савкова

        Младши експерт

        20-313

        505Б

        Мария Табакова

        Главен специалист

        20-263

        521

  • Дежурни по сигурността

    0331 /20-274; 0331/ 6-22-33; 0331 / 6-78-45

ОПОС
ОПАК
Администрация онлайн
Музеи на града
ЕС
ЕСФ